Wabi
Wabi Daněk
Tvorba
Facebook
Stanislav Wabi Daněk
Archiv novinek

 • Omlouvám se všem, kteří se v červenci těšili na můj a Milošův koncert. Dostihly mě zdravotní problémy a já jsem nucen zrušit všechna oznámená vystoupení. Promiňte moji milí, nikoho to nemrzí víc než mne.Wabi  (16. červenec 2017 01:17) 
 • Milí horažďovičtí, koncert, který se měl konat tento pátek, tedy 31.3. se nekoná. Jsme v tom nevinně, přesto je nám to velmi líto. Vina je na straně pořádající agentury, a buďme adresní, na straně pana Marka Vízka a jeho neseriózního jednání Ti, kteří si přes absenci jakékoliv reklamy zakoupili vstupenky v předprodeji, je mohou vrátit na stejném místě. Příspěvky tohoto rázu se nepíší lehce a já slibuji, že ten další bude zcela určitě pozitivnější. (28. březen 2017 04:40) 
 •  (28. březen 2017 04:20) 
 • Trochu jsem ošidil návštěvníky mého webu tím, že jsem včas neanoncoval náš koncert s Ďáblovým Stádem v rámci pořadu Folk Factory na ČT Art. Premíéra i repríza už proběhly, ale v dnešní době všemocné sítě je vše snadné. Stačí kliknout na odkaz dole pod zprávou , a Ďáblovo Stádo se na vás vyřítí. www.ceskatelevize.cz/porady/11540999204-folk-factory/  (14. únor 2017 01:41) 
 • Milí návštěvníci mých stránek. V nadcházejícím roce, který bude,nejen pro mne, jubilejním, přeji Vám i sobě aby ta jubilea proběhla důstojně, ve zdraví a duševní pohodě. Prostě se z toho nadcházejícího kolotoče nezblázněme :-)  (30. prosinec 2016 12:17) 
 • Tak trochu na poslední chvíli, ale přece :-) . Zítra, tedy 11.10. budu hostem Petra Jančaříka . Živá rozhlasová nahrávka se jmenuje ( v mém případě zcela oprávněně :-) ) Neočekávaný dýchánek a natáčení proběhne od 19,00 v divadle Alfa v Plzni. Mimo mých písniček bychom tam měli proprat i mou knížku. A pokud se mi jich podaří do zítřka pár schrastit, budou i ke koupi a k podpisu. Tak na viděnou zítra v Alfě Plzeňácí :-) (10. říjen 2016 11:51) 
 • Tato zpráva do novinek víc, než patří. Během loňského roku jsme se průběžně setkávali s Davidem Laňkou z vydavatelství No Limits Art. On se „No limits“ ptal, já „No limits“ odpovídal a vzešla z toho knížka s názvem „Neublížit“ a s podtitulem...a neposrat se :-). Najdete v ní otázky, které mi dosud nikdo nepoložil a odpovědí podobného rázu. Křest oné útlé knížky se odehraje 13. října od 4. hodiny odpolední v knihkupectví Neoluxor na Václavském náměstí. (kousek pod hotelem Jalta v pasáži Paláce knihy). Pochopitelně kytaru nenechám doma, a když se zadaří, bude kmotrem mé prvotiny opravdový spisovatel, scénárista a můj přítel Zdenek Zapletal. (04. říjen 2016 12:48) 
 • Tomu říkám exkluzivní akce. V pondělí 29.8. ve 20.00 proběhne v brněnském studiu Typos na .Jezuitské ulici veřejné natáčení koncertu Ďáblova stáda . A teď jsme u té exkluzivity. S ohledem na kapacitu studia se na náš koncert dostane maximálně třicet diváků. Takže milí příznivci Ďáblova stáda, chcete li nás slyšet a být součástí natáčení, přihlaste se závazně na mailové adrese marketa.klisova @ceskatelevize.cz. Aby to nebylo tak jednoduché, do rubriky „kopie“ vyplňte ještě adresu ivo.cicvarek@ ceskatelevize.cz. Jeden z nich vám potvrdí, že vaši „ přihlášku“ přijal. A pak už jen stačí přijít v pondělí kolem půl osmé večer do Typosu. Skutečnost, že za vstup na natáčení nezaplatíte „ani vorla“ bude kompenzována tím, že budete muset každou písničku „přetrpět“ asi tak dvakrát. Ale slibuji, že se nuda zcela určitě nedostaví. (22. srpen 2016 04:34) 
 • Milí návštěvníci mého webu. Přeji Vám, aby ten nastávající rok byl alespoň o kousínek lepší, než ty předchozí. P.F. 2016 Wabi  (31. prosinec 2015 04:04) 
 • To, co teď píšu, patří všem, kteří vznesli dotaz v rubrice "Otázky a odpovědi". Moc se omlouvám, že jste na mou odpověď museli tak dlouho čekat. A navíc, kromě vlastní hlouposti pro to nemám ani zdůvodnění. Mea maxima culpa :-(. W. (15. říjen 2015 04:00) 
 • Viděli jste někdy daňka uloveného šípem? Přesněji řečeno, Daňka uloveného Šípem ? Pokud ne, máte k tomu jedinečnou možnost v pondělí 18.5. od sedmé hodiny večerní v Divadle Semafor na Dejvické ulici. Točíme Všechnopárty. W. (14. květen 2015 12:30) 
 • To je přece snadné. Ten jediný by měl být tak trochu smolný, aby nám to štěstí nezevšednělo:-). W (01. leden 2015 10:15) 
 • Uf, tak jsem to stihnul. Všem návštěvníkům mé stránky přeji v roce 2015 třistačtyřiašedesát krásných dnů. Kam se poděl ten jeden den ? To Vám povím v novém roce. W. (31. prosinec 2014 03:52) 
 • Na FB jste našli odkaz na mé stránky A tady je slibované doplnění mé anonce. V létě jsme, jak už víte z jiných zdrojů, natočili dvojku s Ďáblovým stádem. Opět v netradičním prostředí a, abych neubíral práci recenzentům a novinářům, omezím se jen na konstatování, že to byla skvělá zábava. Podle výsledku soudím, že pro všechny zúčastněné. A ještě jednu událost nemohu opomenout. 25. září jsme si ve zlínském klubu Šach mat střihli pár písniček s mojí milou Rosou. Překonali jsme Balzaca o celých dvacet let, protože to bylo po rovných čtyřiceti letech. A opět vyzdvihuji skutečnost, že se bavilo nejen publikum. Musím také zmínit fakt, že jsem se stal jedním z kmotrů knížky Michala Juppa Konečného „Legenda Lochotín“. Bylo to, kde taky jinde, v Plzni. Knížku už mám přelouskanou, našel jsem v ní, kromě spousty přátel i sebe, takže je vše v pořádku. Díky Juppe ! Konečně taky pohled do budoucnosti. A začnu paradoxně minulým časem. To proto, že jsem byl pozván Alešem Cibulkou do jeho „povídacího představení“( to je doslovný a, přiznávám, dost blbý překlad anglického „talkshow“) „Sejdeme se na Cibulce“. Bude se to vysílat ( tady už máme to futurum ) 14.10. na TV Barrandov. Nemohu vynechat připravovaný křest alba „Příběhy písní“ ( stále je řeč o stejném CD jako na začátku ) . Měl by proběhnout s největší pravděpodobností 13.11. na stejném místě jako křest předchozího alba, tedy ve Švandově divadle na Smíchově. Osobně by mi nevadilo, kdyby nové album následovalo příkladu toho předchozího a v době křtu už bylo zlaté.  (05. říjen 2014 03:26) 
 • Wabi a Ďáblovo stádo - SPECIÁLNÍ KONCERT PŘÍMO Z NATÁČENÍ 11.7. !!! Wabi a Ďáblovo stádo uspořádají speciální "hospodský" koncert přímo z natáčení druhého alba z posázavské hospody "Klub Pivovárek" v Ratajích nad Sázavou. Do Ratají i zpět jezdí "Posázavský Pacifik"! Kdo si nechcete nechat ujít jedinečný koncert v krásném prostředí, můžete si vstupenky objednat: klubctrnactka@gmail.com, vstupné na místě 200Kč, předprodej 150Kč./agentura/ (04. červenec 2014 01:42) 
 • Už jste si nějaký čas neměli možnost počíst na mých stránkách něco nového. Zkusím tedy na sebe něco napráskat, aby nevznikl dojem, že když zrovna nehraju muziku, hraju jenom kulečník :-). (Mimochodem, jde mi to už lépe, ale pořád ne tak dobře, jak bych sám chtěl.) Kromě toho, že se připravuje natáčení druhého alba s mým milým Ďáblovým stádem ,mám pro vás taky pozvání do Divadla U hasičů . V sobotu 25.1. od jedenácti hodin dopoledních tam proběhne veřejné natáčení rozhlasového Tobogánu. Takže Aleš Cibulka je jistý. O ostatních hostech toho moc nevím, ale vím jistě, že to budou slušní a chytří lidé naladění do společného akordu, protože tématem budou vzpomínky na Jestřába. Vím, že většina už ví, pro ty ostatní uvádím i civilní jméno. Jaroslav Foglar. Takže, chcete li se o Jestřábovi dozvědět, co ještě možná nevíte nebo chcete li si poslechnout povídání kompetentních lidí a pár mých písniček, návod už máte. W. (19. leden 2014 04:31) 
 • WABI A ĎÁBLOVO STÁDO Vás zve na poslední koncert v rámci Lesního turné na 6.12. od 19 hodin do Městské knihovny /Praha 1, Mariánské nám./, lístky buď osobně přímo v pokladně Měk /tel.222 113 555/nebo zde naleznete předprodej do Městské Knihovny  (29. listopad 2013 01:30) 
 • WĎS vás všechny zvou na lesní turné.
   (05. listopad 2013 09:16) 
 • A je to tady. Za pár dní nám vypuká „Lesní turné“ s Ďáblovým stádem. Obsáhne Liberec, Děčín, Brno, Ostravu a Prahu a my všichni jsme natěšení, jako děti před nadílkou. Jste li na tom podobně , nemáte li do zmíněných destinací lán cesty a chcete li vědět něco víc o Lesním turné, neváhejte a klikněte v na „Wabi a Ďáblovo stádoˇ“ v rubrice Odkazy. Co máte udělat hned potom, to vám radit nemohu :-)W.  (03. listopad 2013 12:33) 
 • Zahajovací večer Vyšehraní se kvapem blíží a s ním i koncert který jsme v novinkách už zmínili. Wabi s Ďáblovým stádem a hosty Vám zahrají a zazpívají právě v ten den, tedy 10.9. Těšíme se na Vás . Ti, kteří nevědí kam pro vstupenky, prostě jen kliknou na link a mohou je zakoupit online ZDE  (03. září 2013 12:30) 
 • Dovoluji si upozornit P.T. návštěvníky na změny v našem e-shopu. 2CD 35 let na cestě skončilo. Na jeho místo nastoupilo nové a rozšířené 2CD Můj ročník 47. Ostatní se dozvíte pouhým kliknutím na příslušný odkaz.  (01. září 2013 01:05) 
 • Na jiných webových stránkách by následující sdělení hýřilo superlativy, protože si to ony události zaslouží. Omlouvám se, není to můj styl. Tak tedy, jak by to popsal britský gentleman. Od poslední anonce se toho událo docela dost. Křest proběhl , řekl bych, důstojně a soudím, že nadupané Švandovo divadlo bylo naší muzikou potěšeno. Od té doby jsme si se Stádem střihli Open air v Trutnově a myslím, že jsme měli docela slušný sukces. V září nás čeká „moje rodné Vyšehraní“, kde budeme bohužel „ bezradůzní“, což ovšem neznamená bezradní. Jsem dalek tvrzení, že nevyjdete z úžasu, ale nějaké překvapení Vás 10. Září na Vyšehradě určitě čeká. Těšíme se na Vás. (24. srpen 2013 01:37) 
 • Velice rádi bychom vás tímto pozvali na křest nové desky WABI a ĎÁBLOVO STÁDO, který se uskuteční 1.3.2012 ve Švandově divadle....   (04. prosinec 2012 11:09) 
 • Co jsem prve anoncoval, proběhlo. Co vám budu povídat. Kris i jeho rodina byli velmi milí, žádné světové hvězdy. Všem, kteří tam byli přísahám, že jsem o tom, jak bude jeho koncert vypadat, do poslední chvíle tušil velmi málo. To, že jsme, Kris i já, hráli pár písní se svými dětmi, je prostě čiročirá shoda okolností a ve svém důsledku docela humorná událost. Mimochodem, jeho poslední album „ Feeling mortal“ zní velmi důvěryhodně. Tož tak. Ostatní v rubrice "Fotky". (30. listopad 2012 11:11) 
 • Všichni, kteří se chystáte 29.listopadu do Kongresového centra na koncert Krise Kristoffersona, uslyšíte i mne. Srozumitelně řečeno, jsem jeho "předskokan". Sny se občas prostě vyplní. W. (26. říjen 2012 11:28) 
 • Musím se pochlubit. 10.tohoto měsíce jsem si zahrál na překrásné akci v Pardubicích a Víťa Troníček, respektive celý Marien mě nejen doprovodili svými nástroji a hlasy, ale připravili mi krásné překvapení. Navíc jsem vyzkoušel svou krásnou novou kytaru, kterou mně pro změnu udělali radost pánové z Guitarparku na Jungmanově náměstí. A protože jeden obrázek je víc, než tisíc slov, najdete nás v sekci Fotky.Stručný komentář k prostřední fotografii, protože ty další netřeba komentovat. V popředí oslavenec s ženou Evou, nad nimi slaviči a dárci. V muži v centru gratulantů jistě poznáváte Luboše Stráníka, těšícího se na sladký mls. A jedna pikanterie na závěr. Alespoň na tom dortu, než byl společnými silami sněden na závěrečném jamsesion, hraju stejně, jako Paul Mc Cartney. V levém gardu. W. (19. březen 2012 10:04) 
 • Dne 18.1. od 23,00 bude Wabi hostem Miloše Skalky v Nočním proudu na Radiu Regina 92,6 FM.  (10. leden 2012 05:38) 
 • Milí návštěvníci mých stránek. Přeji Vám klidný a v rámci možností úspěšný rok 2012. A hodně štěstí ! Cítím v kostech, že právě to budeme všichni dost potřebovat. Váš Wabi Daněk (29. prosinec 2011 11:06) 
 • Omluva všem, pro něž se stala rubrika Otázky a odpovědi na nějaký čas jen rubrikou Otázky. Mrzí mě to a dám si pozor, aby se to už nestávalo. Dík za shovívavost. W.  (08. listopad 2011 02:48) 
 • Tak přece jen se podařilo. Dalo nám to s pořadateli hodně kombinování, ale nakonec si v Dobrých Bohuniciach zahrajeme. Těšíme se, Miloš i já, na setkání s Vámi 30.7. od 16 hodin na scéně v parku.Wabi (12. červenec 2011 05:37) 
 • Dne 15.6. od 23,00 bude Wabi hostem Miloše Skalky v Nočním proudu na Radiu Regina 92,6 FM. (09. červen 2011 06:34) 
 • Dne 3.3.2011 bude Wabi hostem Ivy Koutné v Country radiu, přesně od 13 do 14 hodin,tak kdo si chce Wabiho poslechnout v roli moderátora, ať naladí...89,5 FM nebo více na www.countryradio.cz /ag./  (01. březen 2011 01:02) 
 • Dnešním dnem se Wabiho web rozšířil o několik video ukázek. Více v sekci Ukázky. (28. únor 2011 05:01) 
 • Wabi bude 25.1.2010 od 19 do 20 hodin hostem Tony Linharta v pořadu OOO :-) /Ozvěny osadních ohňů/v country radiu, tak nezapomeňte naladit v Praze a okolí 89,5 FM nebo přímo na www.countryradio.cz./agentura/  (24. leden 2011 05:08) 
 • Wabi byl v prosinci v české televizi hostem Vladimíra Čecha v pořadu Barvy života, tak kdo by si ho nechtěl nechat ujít, může pořad shlédnout ve středu dne 12.1.2011 v 16 hodin na druhém programu ČT.Repríza bude v neděli 16.1.2011 v 7 hodin ráno také na ČT 2.agentura (11. leden 2011 03:05) 
 • Všem návštěvníkům našich stránek přeji, aby rok 2011 byl úspěšnější, než bude :-). W. (03. leden 2011 03:55) 
 • Koncert v Hejnicích se kvůli povodním v Libereckém kraji překládá z pátku 13.8.2010 na pátek 10.9.2010...agentura (09. srpen 2010 01:34) 
 • Omlouváme se všem, kteří zamířili na náš koncert do Dolánek u Turnova. V ten den ráno nám volal zoufalý pořadatel, kterému v noci přívalová bouře poničila areál. I nám to je líto, ale přírodě lze těžko vzdorovat. Zkuste to prosím pochopit a nezanevřete proto na nás. (26. červenec 2010 10:38) 
 • Vážení a milí příznivci pražského již tradičního festivalu "Vyšehraní 2010"! Zveme Vás od 2.6. do 14.6.2010 na Vyšehrad do přírodního divadla..kompletní program festivalu najdete na www.vysehrani.cz , startujeme večerem Wabi Daňka s hostem Petrem Bendem ve Starém Purkrabství a celé to bude natáčet country radio s moderátorem pořadu Ozvěny osadních ohňů Tondou Linhartem, tak přejeme pěkný začátek celého festivalu! Kdo poslouchá country radio, určitě už slyšel Wabiho pěknou pozvánku..o:)  (21. květen 2010 01:53) 
 • PŘEJI VŠEM NÁVŠTĚVNÍKŮM NAŠICH STRÁNEK PŘEKRÁSNÉ VÁNOCE A MNOHO ŠTĚSTÍ V NOVÉM ROCE. W. (24. prosinec 2009 06:36) 
 • Moc se omlouvám všem, kteří mi napsali své vzkazy do rubriky "otázky a odpovědí" (01. prosinec 2009 04:03) 
 • Do sekce Fotografie dnes přibylo několik fotek z koncertu 02.05.2009 v Plzni. (09. červen 2009 03:21) 
 • V sekci Fotografie je nově přidaná sada fotek z Folkového Kvítku, který se konal 9.5.2009 na zámku Konopiště (16. květen 2009 11:10) 
 • Dnešním dnem se nabídka našeho shopu rozrostla o Wabiho úplně nové CD "A život běží dál". (09. květen 2009 09:16) 
 • V pátek 24.4. od 8 do 9 hodiny bude Wabi hostem rádia Impuls v ranním vysílání...v pořadu Halóóó, tady Impulsovi! s Honzou Daňkem a Jitkou Vlkovou /Praha FM 96.6/. Kdo si chce povídání poslechnout a nestihl to, má možnost na www.impuls.cz si pořad vyhledat a poslechnout...agentura (22. duben 2009 08:02) 
 • V neděli 19.4.2009 ve 21.55 hodin máte možnost zhlédnout Wabiho Daňka v pořadu TV Nova "Mr.GS"- talkshow Michala Suchánka a Richarda Genzra./agentura/  (15. duben 2009 07:35) 
 • "POMOZTE DĚTEM" na ČT1 13.4.2009 od 20 hodin - Wabiho s Milošem uslyšíte hrát naživo 1 písničku na tomto benefičním koncertu...agentura  (09. duben 2009 04:10) 
 • Wabi právě dotáčí nové CD "...a život běží dál" , které je volným pokračováním předešlého CD "Nech svět, ať se točí dál". Pokud vše dobře dopadne, ještě teplé by ho měl Wabi donést do Lucerny na narozeninový koncert Pavla Dobeše 22.4.2009. agentura  (08. březen 2009 10:24) 
 • Narozeninový koncert Pavla Dobeše v Lucerně proběhne 22.4.2009 a Wabi s Milošem na něm nebudou chybět...www.vzdytjejaro.cz (08. březen 2009 08:25) 
 • 8.3. od 23,00 hodin můžete slyšet Wabiho na stanici Regina /pořad Noční proud/ v povídání se Zdenkem Vrbou.Podrobnosti na http://www.rozhlas.cz/regina/portal/ (07. březen 2009 07:28) 
 • Všem návštěvníkům mých stránek přeji tolik štěstí, lásky a pohody, kolik je jen v dnešní bláznivé době možné.Stručně řečeno, přeji Vám radostné Vánoce a mnoho štěstí v roce 2009. Wabi (23. prosinec 2008 11:37) 
 • Dne 21.12.2008 bude Wabi hostem Luboše Xavera Veselého na radiu Frekvence1 v pořadu Křížový výslech.../www.frekvence1.cz/ ag.weda  (20. prosinec 2008 09:10) 
 • Tento týden v úterý /14.10.2008/ Wabi natáčel s paní Johnson ze zahraničního vysílání - ČRO 7 Praha - zajímavý pořad pro američany a angličany žijící v Praze. Zabývali se ryze českým koníčkem "trampingem" .....a trampskými písničkami...ag.weda (17. říjen 2008 02:09) 
 • V brzkých ranních hodinách dne 12.10.2008, a to již od 05 hodin od rána Vás pokud budete vzhůru a budete mít naladěný ČRO 2 - Dobré jitro - může potěšit Wabiho hlas i jeho písničky...bude hostem ranního vysílání....ag.weda (10. říjen 2008 02:54) 
 • Dne 5.10.bude Wabi hostem vysílání Country Radia, a to od 14 do 17 hodin, celé to bude věnované PORTĚ. agentura weda (03. říjen 2008 02:06) 
 • S T Ě H U J E M E   S E!
  Omlouváme se všem zákazníkům Wabishopu, díky nečekaně prodlouženému stěhování se vyřízení objednávek bohužel protáhlo. Jakmile (což by mělo být příští týden) bude funkční kancelář i Internet, hned se vrhneme na zpracovávání vašich objednávek a všem se telefonicky ozveme. Diky za pochopeni, Wabishop (08. červenec 2008 11:12) 
 • Wabi opět ve vysílání Country radia, také v přímáku, a to dne 8.4.2008 od 15 hodin. Je to pořad k blížícímu se festivalu Porta, takže budeme probírat minulost ale i budoucnost Porty, dnes již přestěhované do Řevnic.agentura weda (06. duben 2008 04:39) 
 • Na ČT1 dne 2.4.2008 v pozdních večerních hodinách ve 22,35 hod. můžete shlédnout pořad CAFÉ X /talk show Luboše Xavera Veselého - znáte ho určitě z radia Frekvence 1, kde má svůj velmi úspěšný pořad od po-pá v 10 hodin Křížový výslech/. Wabi je pozván jako host a je to přímý přenos.agentura weda (20. březen 2008 04:06) 
 • V lednu byl Wabi hostem Jana Rosáka na natáčení pořadu "TANDEM" na ČRo Region. Kdy v únoru se bude pořad vysílat zjistíte na stránkách : www.rozhlas.cz/strednicechy/tandem/_zprava/417384 ,/agentura weda/ (05. únor 2008 12:12) 
 • K Wabimu domů se přijede podívat ve čtvrtek 7.2.2008 natáčecí štáb televizního pořadu NA MOLL z Brna, takže sledujte webové stránky : www.ceskatelevize.cz/program/1181680990.html ,najdete tam, kdy se bude pořad vysílat. agentura weda  (05. únor 2008 03:59) 
 • Milí návštěvníci této webowé stránky! Z toho, že se na www.wabi.cz dlouho nic neděje, mohli mnozí usuzovat, že se nám Wabi ztratil. Neztratil , jenom si trošku zamarodil. Ale s tím už je konec. Rekonvalescence po operaci, za níž zcela otevřeně děkuji Medicinae Universitae Doctoris Janu Hladovi a jeho týmu ze strakonické nemocnice, zvolna končí a nastává čas činnosti ! Nejprve to nejpodstatnější. V rubrice „ Shop“ se znovu vyskytuje mně milé album „Nech svět, ať se točí dál“. Moc prosím ty, kteří s tímto albem nepochodili, aby se pro každý případ ozvali znovu ! My se samozřejmě všem na které máme kontakt a zůstali v rubrice „nevyřízeno“ také ozveme . Výsledek víc než nahradí útrapy . Tak mi prosím zachovejte přízeň. Váš Wabi. (05. únor 2008 02:40) 
 • Narychlo a nečekaně Wabi dnes večer od 20 hodin host pořadu "Živák" na Radiu Country! Míša Leicht nám ochořel a Wabi za něj rád zaskočil!Zkrátka "musíme si pomáhat"...agentura weda  (04. únor 2008 12:56) 
 • Pro větší přehlednost a zrychlení byl do Otázek a odpovědí přidán filtr podle roku vzniku příspěvku. (24. červen 2007 01:46) 
 • Opět je tu VYŠEHRANÍ!Festival divadla a hudby na Vyšehradě se na Vás těší,program začíná 8.6.2007,vše na www.vysehrani.cz , tak se podívejte a přijďte :o)))Budeme rádi! ag.weda (27. duben 2007 10:23) 
 • Vážení návštěvníci mých stránek. Pokud budete chtít vznést dotaz, napsat připomínku, vynadat, či pochválit v rubrice "Otázky a odpovědi", budete muset nejprve opsat do označeného obdélníčku vygenerované heslo. Omlouvám se za komplikace, ale nebylo jiné cesty. Mnozí z Vás si jistě všimli, že se mi do webu prodral nějaký pablb a rubriku zaplevelil svými spamy. Snad bude toto, poměrně nenáročné, řešení stačit.Věřím, že Vás ta drobná komplikace neodradí. Až na drobné výjimky totiž čtu Vaše vzkazy rád a těší mne na ně odpovídat. Dík za trpělivost ! W. (28. únor 2007 05:15) 
 • Milí abonenti Otázek a odpovědí ! Děkuji za Vaše přání a jedním dechem se omlouvám, že Vám budu moci odpovědět až koncem února. Momentálně jsem bez sítě neb s nejmenovanou společností (jejíž zkratka obsahuje počítač)jsem se rozešel v nedobrém a jiný provider se chová stejně jako se vždy chovala jím zakoupená společnost. Monopolně . Dík za trpělivost . (01. únor 2007 11:17) 
 • Pribyl jeste jeden koncert! 21.10.Cicero - Chicago! ag.weda (14. říjen 2006 09:02) 
 • Zdravim vsechny potencialni navstevniky mych americkych koncertu. Situace nas donutila nepatrne "carovat s terminy ", takze doporucuji mrknout se na "kalendar akci". Nic svetoborneho se nemeni, jen se malinko posunuly zacatky koncertu.Poradatele i ucinkujici Vam dekuji za pochopeni. (13. říjen 2006 07:50) 
 • Jako každé léto přichází okamžik, kdy se předem omlouvám všem návštěvníkům rubriky"otázky a odpovědi". Na osadě jsem na netu méně často, než doma. Z toho plyne, že odpovědi na Vaše dotazy nebudou tak promptní, jako po zbytek roku. Věřím, že to, stejně jako loni, přežijeme ve zdraví. A na závěr, stejně jako loni, vzkaz pro bytaře: Nejásejte ! Doma bude můj téměř dvoumetrový syn a pitbull ! Přeji všem pohádkové prázdniny ! Wabi (29. červen 2006 09:43) 
 • Moji milí,chystáme již 3.ročník Festivalu divadla a hudby na Vyšehradě, vše na stránkách : www.vysehrani.cz !!! ag.weda  (23. květen 2006 01:33) 
 • Wabi s Milošem teď mají relativně volno,Wabi "dělá" na novém CD...Upřesnění hraní na letních festivalových akcích či samostatných koncertech v dohledné době!!!ag.weda (14. duben 2006 01:03) 
 • Obnovení zpěvníku
  Po dlouhé době se konečně povedlo to, oč si řada z vás psala a tedy obnovení zpěvníku s akordy. Zpěvník je dostupný z diskografie jako odklik na jednotlivé písničky. Brandon (13. duben 2006 13:20) 
 • V Karlíně je 25.2.2006 již tradiční 3.Karlínský MASOPUST - tak karlíňáci přiďte na Karlínské náměstí , kde bude probíhat zajímavý doprovodný program!!!Wabi hraje od 14 h.ag.weda (22. únor 2006 11:29) 
 • Wabi byl pozván televizí TOP-TV /http://www.top-tv.cz/do pořadu Pelmel,kt.moderují Markéta Majerová a Slávek Boura na středu 22.2.od 9.30 hodin. Nejenže zazpívá, bude se povídat a pouštět videoklipy,ale hlavně se dozvíte,co se chystá na letošní připravované "Vyšehraní 2006"-červnový festival divadla a hudby na Vyšehradě /http://www.vysehrani.cz/,kde má Wabi roli čestného prezidenta.ag.weda (20. únor 2006 11:23) 
 • Wabi s Milošem v přímém přenosu z ostravského studia českého rozhlasu 20.10.2005 od 18.00 hodin!Možno poslouchat i přes internet na www.rozhlas.cz/ostrava ag.weda (19. říjen 2005 12:00) 
 • Wabi je zdravotně indisponován , koncert v Mladé Boleslavi proto přeložen z 6. na 24.10.2005 !!! Děkujeme a omlouváme se. agentura weda (06. říjen 2005 12:23) 
 • Omlouvám se všem, kteří na mé odpovědi čekali nestydatě dlouho! Už jsem zase na síti, resty jsou vyřešeny a do příštích prázdnin bude zase všechno jak má být. W. (03. říjen 2005 11:15) 
 • Milí návštěvníci mého webu ! Předem se omlouvám , že se v průběhu prázdninových dnů nedostanu k i-netu tak často, abych mohl promptně odpovídat na Vaše všetečné dotazy.(Vzkaz pro bytaře. Nejásejte ! Doma bude můj syn a pittbull!) Zdraví Wabi ! (29. červen 2005 04:38) 
 • Pokud jste nestihli 21.5.na ČT1 jak rybaří Miloš Dvořáček a spol./Wabi a spol.v čele s Rudlou Hrušínským/v pořadu "JAK NA RYBY..., tak reprízy jsou z út na st v noci na ČT2 ve 2.30 hod. a pak v pá na ČT1 ve 13.30 hod.,a nebo na www.czech-tv.cz/vysilani/prog4738.html /ag.weda/  (21. květen 2005 10:50) 
 • Nenechte si ujít speciální koncert Wabiho s Milošem 28.5.v Hradci Králové U Letců!Připravili si pro Vás překvapení. Vystoupí s hostem nám nadmíru milým, s rockovým sborem Svatý pluk a mimochodem se na to velmi těší. Uslyšíte co jste nikdy neslyšeli a uvidíte úžasnou podívanou.Pilně cvičí a zkouší, aby se Vám to všem líbilo!!!agentura weda (27. duben 2005 12:55) 
 • Hosty Y.Dadamové z ČRo Ostrava budou Wabi s Milošem, a to 5.4.2005 dopoledne v 10.00 hodin v pořadu Koktejl..agentura weda (04. duben 2005 10:00) 
 • V lednu Wabi natáčel pořad v ČT 1 "Kam zmizel ten starý song". Můžete se na něj podívat 6.3.2005 !!!agentura weda (11. únor 2005 05:29) 
 • !Vzkaz pro ranní ptáčata!Kdo z Vás bude v neděli 13.2.2005 v 5.00 hodin ráno vzhůru, může si naladit "Víkendové jitro s Radovanem Havlem a Wabi Daňkem" na stanici Český rozhlas 2 /v Praze na VKV-FM 91,2/.Bude to tříhodinový pořad, tak se máte na co těšit-:)agentura weda (11. únor 2005 04:48) 
 • Na stránkách www.musicserver.cz je recenze na koncert Wabiho s Milošem konaný dne 16.12.2004 v KC Novodvorská, byl to první koncert v rámci šňůry k bilančnímu 2CD Wabi Daněk - 35 let - Na cestě - On the road. Hudebním recenzentem byl Tomáš Parkan a vše napsal 19.12.2004./ag.weda/Chcete si článek právě teď přečíst?                       Tak klikněte zde (18. leden 2005 09:58) 
 • Ve čtvrtek 13.1.2005 se Wabi s Milošem ukážou na Nově jako hosté Ivana Mládka - večer od 20.00 hodin a pak 15.1.2005 bude Wabi host radia Blaník - od 12.00 hodin./agentura weda/ (10. leden 2005 11:58) 
 • PRÁVĚ VYŠLO ve spolupráci Universalu music s Brothers records a Supraphonem 2CD WABI DANĚK - pětatřicet let - na cestě - on the road. Na 2CD jsou i 2 klipy /Franta má pera a Las Palmas/.ag.weda (16. prosinec 2004 09:29) 
 • Po návratu z Austrálie má Wabi s Milošem 16.12.v 19,30 hodin koncert v KC Novodvorská v Praze 4, kde pokřtí právě vyšlé 2CD Wabi Daněk - pětatřicet let - na cestě - on the road. Všichni jste zváni!!!ag.weda (14. prosinec 2004 09:16) 
 • 10.prosince ve 21.00 hodin KRÁSNÝ ZTRÁTY!!!Wabi bude spolu s lídrem skupiny Chinaski - Michalem Malátným hostem Michala Prokopa v baru jménem Krásný ztráty.....ag.weda (01. prosinec 2004 09:53) 
 • Přibyla nám ještě jedna akce v Brisbane, a to 26.11. v 18 hodin v československém klubu. Pravidelně se tam pořádají besedy a Wabi bude jedním z hostů. agentura weda (05. listopad 2004 03:28) 
 • Dnes večer 29.10.ve 22.00 hodin můžete slyšet Wabiho s Evičkou Henychovou, budou hosty Jitky Benešové z Radiožurnálu v pořadu "Výtah".agentura weda (29. říjen 2004 10:53) 
 • Dnes jsem konečně přidal fotky, které se mi podařilo vytvořit při návštěvě koncertu v Horšovském týně. Možno prohlédnout zde a zde. (19. říjen 2004 04:01) 
 • Včera proběhl krásný večer k 125.výročí génia české písničky Karla Hašlera v pražské Lucerně , kde vystoupila s "hašlerkami" spousta zpěváků i herců . Nechyběli ani Wabi s Milošem s písničkou "Svatý Václav žádá pražský magistrát". Vše natáčel ČRo Radiožurnál/vysílání 30.10./ i Česká televize/vysílání 23.10./Tento krásný počin má " na svědomí " Radan Dolejš/s Patrolou/ a Gustav Oplustil/režisér a scénárista/.S upravenými"hašlerkami"v podání kapel,zpěváků i herců vychází CD, kde bude 55 písniček,připravuje se i DVD. agentura weda (07. říjen 2004 06:40) 
 • Celý listopad 2004 stráví Wabi pěkně v teplíčku,letí na výlet do Austrálie a spolu s krajany oslaví 35 let muzicírování - 35 let NA CESTĚ,což teď platí doslova i do písmene-chcete-li,tak On the road!TERMÍNY KONCERTŮ:10.11.koncert Sokol Sydney, 14.11.koncert Sokol Melbourne, 20.11.koncert Národní dům v Adelaide a pak přejezd do Brisbane,kde se 27.11. uskuteční koncert v československém klubu.Po návratu ho čeká šňůra k tomuto výročí i tady DOMA!!!, na což se Wabi moc těší...ag.weda (01. říjen 2004 11:05) 
 • 2.10.2004 DEN ZVÍŘAT v zooparku v Chomutově!!!Přijďte se podívat, Wabi spolu s Vladimírem Čechem pokřtí shirského koně a orla stepního.Program začíná dopoledne okolo 10 hodiny, Wabi a Vl.Čech budou křtít v 16 hodin a od 16.30 začíná Wabiho minikoncert, tak si přijďte zazpívat!!!ag.weda (01. říjen 2004 10:50) 
 • ZLATÝ TUCET FOLK A COUNTRY - vyhlášení této ankety proběhne přímým přenosem z kina Blaník/Praha 1/ dne 21.9.2004 od 19.45 hodin na stanici ČRo Radiožurnál.Wabi má nominovanou píseň "Na cestě"/On the road/, kterou samozřejmě v přímém přenosu uslyšíte.../vystoupí ještě Čechomor, Kamelot a další/,moderuje Martin Hrdinka.agentura weda (20. září 2004 12:26) 
 • JOJ!! Pokud jste v dosahu této televize , můžete zahlédnout naše půvabné tváře na její obrazovce 15.7. někdy mezi osmou a desátou hodinou ranní . Jsme odhodláni se kvůli tomu i učesat !W+M (14. červenec 2004 03:31) 
 • Dnes byly stránky www.wabi.cz přesunuty na nový server. V tuto chvíli bych rád poděkoval společnosti Flamingo za dosavadní bezplatný hosting a podporu.Díky
  Pokud jste náhodou narazili na nějakou chybu či nefunkčnost na stránkách, dejte nám prosím vědět na support@wabi.czDíky. Brandon (13. červenec 2004 09:47) 
 • Dnes byla doplněna fotogalerie o zmizelé a některé nové fotky. Brandon (10. červenec 2004 03:34) 
 • Kdo bude mít chuť a čas,přijeďte do ZOO Dvůr Králové.V sobotu 3.7.ve 14.00 hodin bude Wabi křtít mláďátka čápa Marabu!!!agentura weda (02. červenec 2004 05:45) 
 • Díky Hw poruše na serveru jsme bohužel přišli o část dat - konkrétně fotky a zpěvník. Všem návštěvníkům se tímto omlouváme a již pracujeme na obnově. Diky za pochopení. Brandon (18. červen 2004 11:01) 
 • Tak dlouho slibované je konečně zde! Dnes jsem přidal první fotky publika v plné velikosti. Děkuji za Vaši trpělivost a vynasnažím se, aby jich bylo rychle více ;) (13. květen 2004 08:19) 
 • Dnes byl aktualizován kalendář. (29. březen 2004 03:07) 
 • Stal jsem se - nemějte mi to za zlé - prezidentem . Při dnešní nadúrodě prezidentů různých nadací a korporací nic nenormálního . Ale protože jsem slíbil , že svůj úřad budu spravovat co nejlépe , pokouším se s tím něco dělat . ( Teď se konečně dozvíte něco konkrétního ) Od 29.5.2004 vypukne v prostorách Vyšehradu akce nazvaná Festival divadla a hudby Vyšehrad 2004 , na níž Vás pořadatelé a všichni účinkující ( a že jich bude !!) co nejsrdečněji zvou . Podrobnosti najdete na www.praha-vysehrad.cz .  (24. březen 2004 12:00) 
 • Do obrázků byly doplněny sekce, pro lepší přehlednost. Viz ZDE (10. únor 2004 23:00) 
 • Byl změněn Shop, více ZDE (10. únor 2004 21:00) 
 • Jak si už mnozí z vás všimli , přibyly nám v rubrice Foto konečně dlouho slibované fotky z koncertů . Předpokládáme do budoucna trochu jiné grafické řešení a možnost výběru rozlišení .( Tohle by asi měl psát webmaster , já možná plácám ). Uvažujeme i o MP3 ukázkách a snad i o klipech . Co Vy na to ?  (04. únor 2004 12:00) 
 • Milí návštěvníci pravidelní i náhodní ! Dnes se v novinkách trochu rozpovídám . A začnu tím , co mělo přijít před měsícem . Přejeme Vám spolu s Milošem v tomto roce spoustu nádherných zážitků (budou li souviset s naší muzikou , naše radost nebude znát mezí), pevné zdraví a ostražitou trpělivost . ( ..zase bude líp .. snad ?! ) Další věc na pořadu je poděkování . Dospělý chlap už si na jubilea nepotrpí , ale stejně mě všechna Vaše blahopřání potěšila a dojala . Velký dík všem , jichž se to týká . A abychom nesetrvávali jen u emocí , jedna praktická poznámka . Hledáte li v mém únorovém kalendáři nějaký koncert , hledáte marně . Důvod je prostý , chci psát nové písničky a když mi to budete přát , jistojistě se to podaří . (03. únor 2004 21:00) 
 • Nové fotky přidány !!! (02. únor 2004 19:00) 
 • Dnes byly přidány některé fotky z koncertu v Kladně. Autorem je Pavel Nebeský (http://www.nebesky.net) jemuž tímto děkuji za svolení je vystavit. (15. listopad 2003 02:00) 
 • Dne 24.9 v Poděbradech v 18.00 vystoupí WD s MD na společenském setkání s vítězi ankety : "Zlatý tucet folk & country písní" v divadle Na Kovárně. Od 19.00 jde vše v přímem přenosu na ČRO1-Radiožurnálu, konferuje Martin Hrdinka. (24. září 2003 16:00) 
 • Přibylo něco málo fotek ( nejnovější nahoře )  (04. srpen 2003 03:00) 
 • Dnes byly přidány básničky a archiv novinek. (18. duben 2003 12:00) 
Copyright (c) 1999 - 2017 Wabiho podpůrný tým support@wabi.cz
Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.